עורך דין חוזים- עורך דין מקרקעין- עורך דין נדל"ן

עסקאות מקרקעין, עבור רוב החברה, הן בין העסקאות המשמעותיות שנבצע בחיינו. זאת, הן מבחינת ההיקף של העסקה, הן מבחינת ההשפעה שלהן, על איכות חיינו. חשוב מאוד, שיתנהלו באופן מקצועי, באופן שימזער את הסיכונים, שהם חלק בלתי נפרד, מהתהליך המשמעותי הזה. ניהול האופרציה על ידי אנשי המקצוע המתאימים, תמנע פגיעה משמעותית באיכות החיים. 

מבין תחומי ההתמחות של המשרד נמנים:

מכירה ורכישת דירה

במכירת או רכישת יד שניה, חשוב לוודא שהזכויות רשומות כמו שצריך, ברשות לרישום והסדר זכויות מקרקעין, או ברשות מקרקעי ישראל (מינהל מקרקעי ישראל, בעבר), או בחברה משכנת. יש לוודא שמבוצעת העברת זכויות בטאבו, ברישום, בהתאמה להעברת התשלומים, על פי החוזה. יש לוודא שאין חריגות בניה, שיכולות למנוע קבלת משכנתא, או אף להביא להגשת כתב אישום.

לפני רכישת דירות מקבלן, יש לבדוק את כל ההיבטים המשפטיים כגון: רישום הזכויות שאתם קונים על שם הקבלן, ברשות לרישום והסדר זכויות מקרקעין, או שיש אישור זכויות מאת מנהל מקרקעי ישראל; שיש היתר בניה, שתואם לתב"ע שחלה על הקרקע, שאתם לא משלמים מעבר למה שמותר לקבלן לגבות, על פי חוק, בגין הטיפול המשפטי; שאתם מקבלים ערבויות, כנגד התשלומים שמשולמים לקבלן. לכן, ברכישת דירות חדשות מקבלן, מומלץ לפנות לעורך דין העוסק במקרקעין.

אנו בעלי ניסיון רב, בכל הקשור, לשמירה על זכויותיכם, לאורך כל שלבי המשא ומתן. אנו מטפלים במשרדנו גם בפעולות הבאות:

  • בהעברת דירה ללא תמורה / עסקת מתנה
  • הסכמי תמ"א 38
  • עסקת קומבינציה
  • חוזה שכירות

בנוסף, אנו בעלי ניסיון רב בניהול סכסוכים, בכל הקשור לעניינים הנ"ל. על כך ראו הרחבה, בחלק באתר העוסק בליטיגציה.