עורך דין חוזים- עורך דין מקרקעין- עורך דין נדל"ן

נדל"ן ומקרקעין

עסקאות של נדל"ן ומקרקעין הן תחום ההתמחות העיקרי של עו"ד גלאור. בין אם אתם הצד שמוכר נכס או הצד שרוכש נכס, הליווי הצמוד שעו"ד גלאור מספק, החל משלב המשא ומתן, דרך ניסוח הסכם המכר והחתימה ועד בכלל, יספק לכם הרבה מאוד שקט נפשי. עו"ד גלאור בונה כל עסקה באופן שממזער את הסיכונים ללקוח תוך הקפדה על הפן האתי והאנושי.

מכירה ורכישה של דירה

אחד הדברים שמאפיינים את העבודה של עו"ד גלאור, זה שהוא בודק, באופן אישי, את כל המשתנים שעשויים להשפיע על לקוחותיו בהקשר לעסקה בהמשך הדרך. עו"ד גלאור יעכשה הכול כדי שהעסקה תהיה נקיה וברורה ולקוחותיו ימשיכו הלאה לאחר מכן, ללא קשיים וסכסוכים מיותרים. למשל, בעת ייצוג רוכש נכס, תמיד תיערך בחינה מעמיקה, היכן שהזכויות רשומות: אצל הרשות לרישום והסדר  המקרקעין (טאבו), רשות מקרקעי ישראל (מינהל מקרקעי ישראל, בעבר), או חברות משכנות. כן תיערך בחינה יסודית של רישוי הזכויות ברשויות התכנון והפיקוח. במקרה של יצוג מוכרים, יוודא עו"ד גלאור שהקונים מקבלים את כל המידע הנחוץ לצורך התקשרות בהסכם, ושהכול מתועד בהצהרותיהם בהסכם.  בשני המקרים, עו"ד גלאור מוודא, שיהיה חוזה הקובע העברת זכויות, בעד זכויות, עם ביטחונות מתאימים.

גם במקרה שלקוח רוכש 'דירה על הנייר' מקבלן, עו"ד גלאור, לא שוקט על השמרים. הוא בודק את המצב המשפטי לאשורו, ומוודא שהלקוח מקבל את כל הערבויות שמגיעות לו על פי חוק,שושלקבלן יש היתר בנייה התואם לתב"ע שחלה על הקרקע. על פי חוק, הקבלן מוגבל בנוגע להוצאות נלוות שאותם מותר לו לגבות מרוכשי דירה עו"ד גלאור יוודא שלא תשלמו מעבר לסכום.  

עו"ד גלאור מספק ללקוחות גם את הפעולות הבאות:

  • בהעברת דירה ללא תמורה / עסקת מתנה
  • הסכמי תמ"א 38
  • עסקת קומבינציה
  • חוזה שכירות

בנוסף, לעו"ד גלאור ניסיון רב בניהול סכסוכים הקשורים במקרקעין, בכל הקשור לעניינים הנ"ל. על כך ראו הרחבה, בחלק באתר העוסק בליטיגציה.