משפט מסחרי

עורך הדין גלאור מספק ללקוחותיו ייעוץ, ייצוג וגישור בתחום המסחרי. השירותים כוללים הקמת עסק או חברה, הסכמי שותפות, הכנת מסמכים וחוזים, וכמובן ייעוץ משפטי שוטף לאורך כל חיי המייזם המסחרי או העסק ומתן מטרייה משפטית רחבה שכוללת עריכת חוזים מסחריים בין החברה/מייזם ללקוחות, לספקים, למפיצים וסוכנים.

כאמור, עורך הדין גלאור מתמחה גם בהקמת ופירוק שותפויות עסקיות. שותפות היא התאגדות משפטית בין 2 צדדים לפחות, במטרה לנהל יחדיו עסק. חשוב לעגן את השותפות בחוזה המגדיר תפקידים (עדיף לפי היתרון היחסי של כל שותף) והיקף העבודה (שיווק ופרסום, מכירות, פיננסיים וכו'), על מנת שיביא למיקסום רווחי החברה.

לעיתים, בין אם בשל כך שלא נערך הסכם מספק, ובין אם בשל כך שהמציאות דינאמית ומשתנה, יש צורך בגישור מסחרי, על מנת ליישב חילוקי דעות אישיים או עסקיים בין השותפים. לעתים, ניתן להגדיר טוב יותר בהסכם, את המשך הפעילות, תוך חידוד הגדרת תפקידים ומנגנוני קבלת החלטות.

לעיתים אין מנוס, וצריך, מסיבות כאלו או אחרות, לפרק את השותפות. גם במקרים כאלה הניסיון וההגינות של עורך הדין גלאור עשויים לסייע לפרק את השותפות תוך מיזעור נזקים לשני הצדדים.

כמו את שאר שירותי המשרד, גם את השירותים המסחריים עורך הדין גלאור יכול לספק גם בשפה האנגלית וזה כולל גם ניסוח הסכמים בשפה האנגלית כאשר זה נדרש.