על עו"ד אליסף גלאור

עו"ד גלאור מתמחה בעריכת הסכמים ויישוב מצבי קונפליקט, כולל ייצוג לקוחות בבתי משפט (ליטיגציה) עד להגעה להסכם או פסק דין. הוא מלווה עסקאות נדל"ן, חברות עסקיות ובנוסף מנהל תיקים מסוגים שונים בבתי המשפט. עו"ד גלאור רואה בעבודתו ובעזרה ללקוחות, מקצה לקצה, שליחות גדולה ביותר.

במהלך התמחותו ועבודתו כשכיר במשרדי עורכי- דין עסק רבות בליטיגציה ובתחום תכנון בניה.

במהלך כל שנות עבודתו כעורך- דין, ערך הסכמי מכר בתחום הנדל"ן על כל היבטיו, לרבות הסדרת הדיווח מול רשות המסים.

פתרונות מחוץ לקופסא

ישנם עורכי דין מסוגים שונים. כפתרון ארוך טווח, ההסכם היא הדרך העדיפה, להסדיר עניינים משפטיים בין אנשים ו/או גופים שונים. לעתים, על מנת להגיע להסכם טוב, צריכים להיות נכונים ללכת דרך ארוכה.

נקודת החוזק, של עו"ד גלאור, היא החשיבה מחוץ לקופסא. הוא משתמש בתורת הלוגיקה ותורת המשחקים, ידע שאליו נחשף בחוג לפילוסופיה, באוניברסיטה העברית, וכן בנסיונו בלימודי תלמוד, בישיבה. הוא מתשאל וחוקר, מבלי לאבד את התמונה הרחבה, ואת המטרות של הלקוחות.

בהיותו דובר אנגלית שפת אם, כיליד ארצות הברית, יש לו נסיון עשיר ביצירת קשרים בינלאומיים וייצוג לקוחות מרקעים ותרבויות שונות.

אפשר לסמוך עליו

עו"ד אליסף גלאור תמיד רואה את טובת האדם שמולו, ולקוחותיו נהנים מהסברים בגובה העיניים, כבוד ושיתוף פעולה.

יושרה, אמינות, דרך ארץ ויסודיות, לצד נחישות והובלה באש ובמים, עד להגעה לתוצאה הטובה ביותר היא מאבני היסוד של עו"ד אליסף גלאור.

אם אתם מחפשים עורך דין שיעשה הכל למען הצדק שלכם, כזה שניתן  לסמוך לסמוך עליו, שיש בו מצד אחד כושר לחימה ונחישות ומאידך הגינות, שקיפות ומסירות, הנכם מוזמנים לתאם פגישה.