על עו"ד אליסף גלאור

מקרקעין וליטיגציה

עורך הדין אליסף (אלי) גלאור למד פילוסופיה ומשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים ונמנה על לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2008. אחרי 5 שנים בהן התמחה ועבד כשכיר בכמה משרדים מובילים, פתח בשנת 2013 את משרד הבוטיק לשירותים משפטיים במתחם אולימפיה בפתח תקווה.

עו"ד גלאור מתמחה במקרקעין ותכנון ובנייה, אך בנוסף מציע ללקוחותיו מעטפת הוליסטית וליווי הכולל סל שירותים מלא, הן בפן המסחרי והן בעניינים אישיים, כמו טיפול בצוואות או ירושות וליווי עסקאות ותהליכים לטווח ארוך.

עו"ד גלאור מתמחה הן בעריכת הסכמים והן ביישוב מצבי קונפליקט, כולל ייצוג לקוחות בבתי משפט (ליטיגציה) עד להגעה להסכם או פסק דין. הוא מלווה עסקאות נדל"ן, חברות עסקיות ובנוסף מנהל תיקים מסוגים שונים בבתי המשפט. כחלק מה'אני מאמין שלו' עו"ד גלאור נגיש מאוד ללקוחותיו ומספק להם מטרייה משפטית כוללת בגישת ה-One Stop Shop.

שירות אישי גם בשפה האנגלית

בהיותו דובר אנגלית שפת אם, כיליד ארצות הברית, יש לעו"ד גלאור היכרות עמוקה עם הקהילה האנגלוסקסית בישראל והבנה של צרכיה. זה כולל בין היתר ניסיון עשיר ביצירת קשרים בינלאומיים ומתן פתרונות משפטיים גם במקרים בהם להליך או לעסקה יש נגיעה מעבר לים. עניין זה יכול להוות יתרון גם עבור לקוחות דוברי עברית, במצבים בהם אחד הצדדים האחרים לעסקה הנו בעל רקע  אנגלוסקסי, אפילו כאשר הוא דובר עברית.

מעבר להסמכה והניסיון העשיר בתחום המשפט, עו"ד גלאור מביא עמו ידע רב במיסוי, ומשתמש גם בכלים מתחום תורת המשחקים והלוגיקה (צורת חשיבה שלמד בלימודי הפילוסופיה כמו גם בשנים בהן היה תלמיד ישיבה). בנוסף, עבר עו"ד גלאור הסמכה כמגשר. גם בכלי זה הוא עושה שימוש בעבודתו.